VIVAT ПЕРЕМОЖЦЯМ!
Наші юні знавці фізики повернулися з обласної олімпіади з перемогою!
ІІІ місце – Микита КРАСЬКО (7, змагався з учнями 8-х класів). Це справжній інтелектуальний прорив!
ІІІ місце – Анна Клюйко (9). Блискучий результат!
Щирі вітання та вдячність учням та їхнім наставникам: Володимиру КУШНІРУ та Лідії Місяйло. Ваша праця – це шлях до великого успіху!
Ви – найкращі! Пишаємося!








