Мовний олімп підкорено!
Наші знавці рідного слова знову серед лідерів! Маємо чудові результати на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:
ІІ місце — Андрій ГРИЦЮК (10-М клас), учитель Лілія РОМАНУШКО;
ІІІ місце — Катерина ЛУЦУК (10-М клас), учитель Світлана ПАЛАМАРЧУК.
Вітаємо переможний тандем наших талановитих учнів та їхніх наставників-професіоналів!
Дякуємо за майстерність, натхнення та гідне представлення ліцею. Ви — найкращі!








