1-І

Бандура Зореслава Степанівна

  • Стаж роботи -25 років
  •  спеціальність – «Початкове навчання»;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»;
  • звання – «старший вчитель»;

Моє педагогічне кредо:

«Ніщо велике ніколи не було досягнуто  без ентузіазму та любові»

                                                                                                                 Р. Емерсон 

      Бути вчителем, який любить дітей, але мудрий у своїй любові, який підбадьорює дитину в момент помилки, який підтримує лад і порядок у дитячому колективі, допомагаючи дитині йти власним шляхом саморозвитку. Спрямовує свою роботу так, щоб діти набували необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення та необхідних життєвих компетентностей.

Відгуки батьків

Дем’янець І.І., мама учня 1-І класу Дем’янця Ореста

В цьому році ми закінчуємо 1-й клас по програмі «Інтелект України», і я, як мама, хотіла би поділитися своїми враженнями.

Почну з того, що ми думали: віддавати в «інтелект» чи ні, адже дитина йшла до школи в п’ятирічному віці. Звичайно, були хвилювання чи буде справлятися, чи не буде втомлюватися, чи буде дитині цікаво? Але вже згодом зрозуміли, що зробили правильний вибір.

Програма дуже і дуже цікава. Вся інформація подається в доступній формі, що дозволяє швидко засвоїти матеріал. А самі завдання спрямовані на розвиток логічного мислення, сприйняття, пам’яті і уваги. Різні вправи, ігри, викликають в дитини море позитивних емоцій.

Дуже подобаються «Великі перегони» і «Зоряні  перегони», які ще більше мотивують до навчання.

Учень вміє вільно висловлювати свою думку, не боїться помилитися. Знає хто такий Г.К. Андерсен, і які твори він написав. Може назвати всі материки й океани і з якими країнами межує Україна. Розв’язує прості рівняння, логічні задачі. Любить розказувати, що таке ламінарія. Все це,і не тільки,свідчить про всебічний розвиток дитини як особистості.

До школи дитина ходить з превеликим задоволенням, щодня ділиться новими враженнями. Вчительку свою просто обожнює! Адже саме вона завжди допоможе словом і  обов’язково відзначить кожний успіх, кожне досягнення свого вихованця.

Віддавайте в «Інтелект України», не пожалкуєте. Хто вагається – не вагайтеся, адже діткам буде дуже цікаво!

Трофимюк І. Г., мама учня 1-І класу Трофимюка Дмитра

     Науково-педагогічний проєкт ,,Інтелект України” є дуже цікавим, корисним та необхідним для навчання наших дітей.

     Ми як батьки, для себе чітко усвідомили ,що програма не тільки насичена різними  наочностями, відеоматеріалами, а й її розробили таким чином, щоб врахувати вікові особливості дітей і визвати зацікавленість в навчанні. На уроках діткам подобаються всі види діяльності. Вони з захопленням розповідають і про перегони на уроках математики і про ,,Зоряні перегони” з курсу «Я пізнаю світ», а також пісні та ігри.

       Я вважаю,що нам дуже пощастило, що є можливість навчитись за цією програмою. Давайте будем навчатись разом з нашими дітками!