1-І

Бандура Зореслава Степанівна

  • Стаж роботи -25 років
  •  спеціальність – «Початкове навчання»;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»;
  • звання – «старший вчитель»;

Моє педагогічне кредо:

«Ніщо велике ніколи не було досягнуто  без ентузіазму та любові»

                                                                                                                 Р. Емерсон 

      Бути вчителем, який любить дітей, але мудрий у своїй любові, який підбадьорює дитину в момент помилки, який підтримує лад і порядок у дитячому колективі, допомагаючи дитині йти власним шляхом саморозвитку. Спрямовує свою роботу так, щоб діти набували необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення та необхідних життєвих компетентностей.

Відгуки батьків

Дем’янець І.І., мама учня 1-І класу Дем’янця Ореста

В цьому році ми закінчуємо 1-й клас по програмі «Інтелект України», і я, як мама, хотіла би поділитися своїми враженнями.

Почну з того, що ми думали: віддавати в «інтелект» чи ні, адже дитина йшла до школи в п’ятирічному віці. Звичайно, були хвилювання чи буде справлятися, чи не буде втомлюватися, чи буде дитині цікаво? Але вже згодом зрозуміли, що зробили правильний вибір.

Програма дуже і дуже цікава. Вся інформація подається в доступній формі, що дозволяє швидко засвоїти матеріал. А самі завдання спрямовані на розвиток логічного мислення, сприйняття, пам’яті і уваги. Різні вправи, ігри, викликають в дитини море позитивних емоцій.

Дуже подобаються «Великі перегони» і «Зоряні  перегони», які ще більше мотивують до навчання.

Учень вміє вільно висловлювати свою думку, не боїться помилитися. Знає хто такий Г.К. Андерсен, і які твори він написав. Може назвати всі материки й океани і з якими країнами межує Україна. Розв’язує прості рівняння, логічні задачі. Любить розказувати, що таке ламінарія. Все це,і не тільки,свідчить про всебічний розвиток дитини як особистості.

До школи дитина ходить з превеликим задоволенням, щодня ділиться новими враженнями. Вчительку свою просто обожнює! Адже саме вона завжди допоможе словом і  обов’язково відзначить кожний успіх, кожне досягнення свого вихованця.

Віддавайте в «Інтелект України», не пожалкуєте. Хто вагається – не вагайтеся, адже діткам буде дуже цікаво!

Трофимюк І. Г., мама учня 1-І класу Трофимюка Дмитра

     Науково-педагогічний проєкт ,,Інтелект України” є дуже цікавим, корисним та необхідним для навчання наших дітей.

     Ми як батьки, для себе чітко усвідомили ,що програма не тільки насичена різними  наочностями, відеоматеріалами, а й її розробили таким чином, щоб врахувати вікові особливості дітей і визвати зацікавленість в навчанні. На уроках діткам подобаються всі види діяльності. Вони з захопленням розповідають і про перегони на уроках математики і про ,,Зоряні перегони” з курсу «Я пізнаю світ», а також пісні та ігри.

       Я вважаю,що нам дуже пощастило, що є можливість навчитись за цією програмою. Давайте будем навчатись разом з нашими дітками!

Проєкт позитивно оцінили не тільки вчителі, а й батьки.

Красько Юлія, 1-І клас

  Спостерігаючи за успіхами моєї дитини, можу зробити висновок, що проєкт “Інтелект України” себе виправдовує. Особисто для мене – це радість навчати дитину  в Інтелект-класі. Бачити, як мій син розвивається, вчиться критично мислити. Дуже приємно, коли дитину не наснажують знаннями, а прищеплюють їй необхідні навички роботи. Інтелектуальна еліта нації починається зі шкільної парти. Сподіваємося, що проєкт продовжуватиметься і у старших класах.

Красько Тетяна, 1-І клас

   Програма проекту має надзвичайно швидкий темп і досить напружена для дитини, хоча надзвичайно цікава і досить результативна. Завдяки засобам наочності, аудіо, відеоматеріалам, процесу навчання в ігровій формі об’єкти вивчення стають більш зрозумілими і цікавими для дитини. Вона дійсно швидше запам’ятовує та набуває навичок і вмінь користуватися своїми знаннями. За період навчання хочу відмітити значні успіхи своєї дитини у техніці читання, математиці, письмі, мисленні, бажанні вчитися, самостійно думати, розвитку пам’яті.

Мунько Ольга, 1-І клас

      Ми довго вагалися, чи віддавати свою дитину до цього класу, але досі я не пошкодувала, що моя дочка Аліса навчається за програмою “Інтелект України “. 
       Кожен день навчання для Аліси – це радість. Адже за цією програмою розвивається не лише  інтелект дитини,  а й уміння працювати в колективі,  знаходити спільні рішення та висловлювати свою думку.
     Дякую  директору  В.В.Кушніру за такі нововведення у НВК як “Інтелект України” .

Войтович Ганна, 1-І клас

      Наша донька, Войтович Анастасія, навчається в 1-І класі Дубровицького НВК за програмою “Інтелект України”. Вже збігає перший рік навчання, і досягнення нашої першокласниці  не можуть не тішити. Дитина дуже багато вміє і знає, як практично застосовувати свої знання, адже поєднання різних методів у  викладанні навчальної програми вчить дітей самостійності, наполегливості, вмінню запам’ятовувати певний обсяг важливої інформації і застосовувати її практично. Дитина з великим захопленням розповідає про цікаві уроки з нестандартним завданнями, які розвивають уяву, пам’ять, мислення, вчать дбайливого ставлення до оточуючих. Найголовніше, я вважаю, що їй  самій цікаво кожен день вивчати уроки каліграфії, математики, читання, живої та неживої природи, виконувати різноманітні завдання та з радістю ділитися своїми досягненнями у навчанні. Ми дуже задоволені, що обрали для нашої дитини цей клас і цю програму у початковій школі, яка формує у неї і у нас, батьків, зовсім інший, новий підхід до навчання.  

Драган Оксана, 1-І клас

   Я, як мама,  бажаю тільки найкращого для своїх дітей. Тому, почувши про проєкт у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа», вирішила,  це необхідне моїм дітям. Навчання викликає інтерес, діти повертаються зі школи у позитивному настрої, розповідають, що уроки проходять цікаво і захопливо. Програма забезпечена різними засобами навчання: робочі зошити, аудіо та відео матеріали, плакати, книги для домашнього читання. Поєднання яскравих образів, рухливих ігор, пісень, цікавих нестандартних завдань, різноманітних конкурсів сприяє розвитку самостійності, комунікабельності та соціальної активності. Програма «Інтелект», особисто для мене, подобається тим, що багато цікавої інформації є для дітей, якої не знають і батьки. Вчимося разом!

Шугалевич Ірина, 1-І клас

       Моя дитина навчається у першому класі за програмою «Інтелект України». Ми дуже задоволенні даним проєктом! Метою програми є навчання та виховання обдарованих дітей; дітей, що виходять за рамки традиційності; творчих і неординарних; дітей «чомучок». Сутність її полягає у всебічному розвитку школяра. Дитина вчиться аналізувати, сприймати, розуміти, бути уважним та гнучким; розвиває особистісні якості. Арінка  задоволена процесом навчання, адже він суттєво вирізняється від традиційних методів! Програма цікава та насичена, доповнена творчістю, аудіо та відео супроводом. Методика дає змогу кожній дитині проявити себе.
       Сподіваємося, що даний проєкт не закінчиться лише початковою школою, а буде продовжений у старших класах.

Євпак Люба, 1-І клас

Як і всі батьки, я бажаю тільки найкращого для своєї дитини. Тому, знаючи про проєкт «Інтелект України», вирішила, що це саме те, що необхідне моїй доньці Вікторії.
Я глибоко переконана, що в наш час численних Інтернет- ресурсів дитина повинна вміти здійснювати вибір, визначати та вирішувати проблеми, бути винахідливою, мати творчу уяву.
Звичайно, я дуже хвилювалася, чи буде справлятися моя дитина? Чи буде їй цікаво? Чи не буде втомлюватися? Але вже з перших тижнів навчання ми зрозуміли, що зробили правильний вибір.
Адже інформація подається у доступній формі, дитина швидко засвоює матеріал. На уроках діти вільно висловлюють свої думки, не бояться помилитися, бо сама їхня відповідь це вже успіх. Кожен учень сприймає себе як унікальну особистість,іде до школи з радістю. Цікаві вправи, ігри, завдання, які запропоновані вчителем, викликають позитивні емоції. І звичайно, хочу зауважити, що одна з найважливіших умов – це спокійне і доброзичливе ставлення вчителя, який завжди поряд у цей вирішальний момент життя не тільки маленьких школярів, а й їх батьків. Учителя, який завжди допоможе словом, інтонацією, обов’язково відзначить кожний маленький успіх, кожне досягнення свого вихованця. Донька розуміє цю програму, вчиться самостійно думати і приймати рішення.
Надзвичайно подобаються донечці способи перевірки знань в ігровій формі, наприклад, перегони з математики.
Я задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України».

Дем’янець Інна, 1-І клас

        Ми дуже задоволені першими результатами і водночас раді, що наш син маємо таку можливість навчатися за програмою «Інтелект України» . Уроки там нестандартні та дуже цікаві, адже діти сприймають навчання як гру. Вся інформація подається в доступній формі, що дозволяє швидко засвоїти матеріал. Різні вправи, ігри, викликають в дитини море позитивних емоцій, а особливо подобаються «Великі перегони» і «Зоряні  перегони», які ще більше мотивують до навчання.
       Учні вміють вільно висловлювати свою думку, не бояться помилитися, стають стараннішими і впевненішими в собі.