3-І

Семеняка Олена В’ячеславівна

  • Стаж роботи -27 років
  • спеціальність – «Початкове навчання»;
  •  кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»;
  • звання – «старший вчитель»;

В 2017 році мені випала велика честь працювати за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». Щиро пораділа за себе, як за вчителя, за учнів та за батьків.

Програма ґрунтується на наукових засадах. Тут все продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання – це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, безумного заучування. Всі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успішним і викликати у дитини бажання його продовжувати. Тому важливим «плюсом» проєкту вважаю позитивну мотивацію дитини до навчання. Змінено пріоритет із «Що вивчаємо?» на «Як вивчаємо?». Процес пізнання через пальчики рук, через діяльність, через усвідомлення потрібності того, що ти робиш, вчиш. Дуже важливою у проєкті є емоційна сфера дитини, усвідомлення нею її цінності як особистості. А ще мені, як вчителю, подобається виховання у дітей патріотичних почуттів. Учні проєктних класів – це маленькі свідомі громадяни держави України.

Відгуки батьків

Карпович Сергій, 3-І клас

      Щира подяка розробникам проєкту «Інтелект» за добре продуманий та створений продукт. Моєму сину програма подобається за цікаві завдання, відносно легкі тести, мені ж, як тату, – за прогресивність, новий, нетрадиційний підхід у навчанні дітей. Хотілося б ще зазначити, що жодна програма не була б успішною без її «реалізатора» – вчителя, нашої Олени В’ячеславівни. Велика подяка їй теж!

Олевська Тетяна, 3-І клас

    У мене донька закінчує 3 клас. Ми дуже задоволені проєктом «Інтелект України». Цікаві завдання, оригінальні форми активності дітей на уроці не дають нудьгувати школярам. Діти співають, танцюють, працюють із картою, озвучують мультики. Софійка із задоволенням іде до школи і повертається з масою цікавої інформації. Сподіваюсь, що проєкт поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.

Клюйко Жанна, 3-І клас

    Я працюю в закладі, тому можу бачити, як працює «Інтелект» «зсередини». Найбільш, що хвилювало: рівень організації, щільність занять, різні види діяльності, зайнятість дітей. Все це є і все ПРАЦЮЄ! Мої побажання батькам майбутніх першокласників: пам’ятайте! Навчання в «Інтелект України» – це не змагання, чия дитина краща.  Це можливість розвинути в дітей такий потенціал, який формуватиме  успішну людину.
    Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина допитлива й розумна, і прагнете розвинути її здібності та досягти успіху ми чекаємо на Вас у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа»!