Дебати 2026
Вибухові ідеї, гострі запитання, харизма та впевненість – так сьогодні пройшли дебати кандидатів на посаду Мера ліцею!
Це був справжній політичний батл чотирьох абсолютно різних, але неймовірно сильних стратегій розвитку учнівського самоврядування.
Чотири кандидати на посаду мера — Катерина Луцук, Анна Яхновець, Соломія Полюхович та Артем Терещук — зійшлися в дискусійному поєдинку, щоб завоювати прихильність виборців. Вони довели, що кожен з них – лідер уже сьогодні!
Час приймати рішення!
Завтра ми дізнаємось, хто ж очолить Мерію 2026-2027!
Успіхів вам, шановні кандидати!










