- Рекомендації з підготовки до тестування з англійської мови для випускників 9-х класів
- #1027 (без назви)
- НУШ
- Візитка
- #1029 (без назви)
- Розклад роботи гуртків
- #1030 (без назви)
- Учням
- #1032 (без назви)
- #1033 (без назви)
- Навчальна робота
- #1034 (без назви)
- #1035 (без назви)
- Online тестування
- Наукова робота
- #1036 (без назви)
- #1037 (без назви)
- Методтека
- Змішане навчання
- Творчий синергій
- Дирекція ліцею
- Педагог організатор
- Українська мова та література
- Зарубіжна література
- Кафедра іноземних мов
- Суспільні науки
- Математика
- Фізика
- Інформатика
- Кафедра природничих наук
- Золота когорта Дубровицького ліцею
- Фізична культура і спорт
- Кафедра учителів початкових класів
- Трудове навчання
- Образотворче мистецтво
- Музичне мистецтво
- Кафедра вихователів ГПД та ЗЗСО
- Соціальні працівники
- Керівники гуртків, секцій
- Інспірація учительства: фотогалерея
- Креативний клас
- Акція “Крок назустріч”
- #1038 (без назви)
- Виховна робота
- Основні теми, завдання з яких будуть використані при тестуванні з біології
- Школа розвитку
- Позаурочна діяльність групи ФМ-2
- Програма тижня ліцеїста
- Фінансова звітність 2023 року.
- ПОРЯДОК конкурсного відбору, зарахування учнів
- Проект навчального плану на 2020-2021 навчальний рік
- Випускники 2021
- Фінансова звітність 2024 року
- Головна
- Атестаційний портал
- Списки учнів 2019-2020 рік
- Нормативні документи
- Курсова підготовка
- Накази і протоколи
- 2018-2019 н. р.
- Розклад на понеділок
- Ми талановиті
- 2023-2024 р.н.
- Розклад на середу
- Презентації гуртків
- Випуск 2023
- списки учнiв
- Режим
- Батькам майбутніх першокласників
- Нагороджені похвальним листом 2022-2023
- Передвиборча програма
- 2-А
- Статут Мерії
- 2022-2023 р.н.
- 2-М
- Відділ з питань освіти та науки
- Розклад на четвер
- Фотоальбоми
- Розклад на п’ятницю
- 1-А
- Коркош Світлана Михайлівна
- 3-А
- Методичний супровід атестації
- Книга досягнень
- Мазанович Катерина
- Мельничук Ірина
- Сокол Анна Русланівна
- Якубович Артур Русланович
- Краєвський Олександр
- Михалець Іванна Юріївна
- Польовий Ярослав
- Скаржинець Владислава Володимирівна
- Стельмах Роман
- Кушнір Олександр
- Друзь Аліна Юріївна
- Потер Олександр
- Остаповець Максим
- Лясковець Ольга
- Шкут Ярослава
- Клюйко Назар
- Юрочко Василина
- Борис Артем
- Холод Карина
- Дем’янець Назар
- Лясковець Ольга
- Альпіні Роман
- Бобик Олександр
- Романушко Олексій
- Нагороджені похвальним листом 2018-2019 н.р.
- Альпіні Андрій
- Нагороджені похвальним листом 2019-2020 н.р.
- Вінтюк Антон
- Нагороджені похвальним листом 2020-2021 н.р.
- Марич Станіслав
- Корнійчук Іван
- Пришко Сергій
- Дубінець Денис
- Дука Анастасія
- Колода Олександр
- Котяш Андрій
- Легкий Ярослав
- Шиш Михайло
- Андрусенко Христина
- Берестень Ілона
- Галушко Іванна
- Кохтюк Максим
- Марцинкевич Вероніка
- Мельник Олександра
- Петрушко Анастасія
- Семенчук Костянтин
- Шах Леся
- Кузко Олена
- Ососкало Євген
- Потер Святослав
- Семеняка Роман
- Петрушко Дмитро
- Мамелі Раслан
- Чирук Аліна
- Годунко Валерія
- Співак Марія
- Красько Богдан
- Олексійовець Андрій
- Пасько Назар
- Борсук Сергій
- Лясковець Аліна
- Буткевич Анна
- Тенюка Олена
- Рожко Олександр
- Позняк Діана
- Стельмах Роман
- Бойко Анна
- Коваль Дмитро
- Гавей Юлія
- Осецький Владислав
- Сірко Станіслав
- Антосюк Дмитро
- Янковський Максим
- Батан Вікторія
- Буткевич Валентин
- Захарчук Ігор
- Пупенко Тетяна
- Котяш Владислав
- Череповська Юлія
- Дворак Ольга
- Климець Ярослав
- Лавор Олег
- Малафей Сергій
- Петруля Наталія
- Петрушко Христина
- Булак Олеся
- Романюк Дмитро
- Антонюк Богдан
- Климчук Софія
- Дворак Сергій
- Мисько Віталій
- Сидоришина Вікторія
- Лясковець Анна
- Адамчук Дмитро
- Поліщук Валерія
- Романушко Євген
- Скаржинець Дмитро
- Грейнер Ольга
- Стасюк Дмитрій
- Щур Юрій
- Шевук Марія
- Мунько Валентина
- Мамелі Тофік
- Цупа Назар
- Полюхович Валерія
- Ютовець Іван
- Твердун Алла
- Кушнір Ліна
- Охмак Олександр
- Буткевич Ольга
- Лепуга Анастасія
- Олексієвець Марія
- Гладка Анастасія
- Щур Станіслав
- Драка Назарій
- Проноза Катерина
- Деменко Микола
- Карпович Дарина
- Савич Наталія
- Булгак Тетяна
- Кренько Богдана
- Сахвон Мирослава
- Кондратюк Ольга
- Колода Дарина
- Бордакова Олена
- Легка Вікторія
- Лавор Михайло
- Колода Ігор
- Бубнович Вікторія
- Савич Анна
- Пінчук Влас
- Шишов Денис
- Пігаль Яна
- Бернацька Алла
- Колода Вікторія
- Молчанович Віка
- Кибук Олександр
- Берестень Вікторія
- Бондар Владислав
- Кузеванов Назар
- Мартинюк Юлія
- Голубовська Іванна
- Павловець Катерина
- Стасюк Софія
- Шиловець Катерина
- Меснікович Анатолій
- Марковець Дмитрій
- Яцковець Христина
- Лавор Микола
- Молчанович Андрій
- Яцута Вікторія
- Бандура Андрій
- Бабан Валентин
- Семеняка Оксана
- Дудар Олександра
- Дука Валентина
- Давидюк Анастасія
- Куницька Руслана
- Олексійовець Катерина
- Дячук Назар
- Веленець Аліна
- Конончук Родіон
- Земляна Олександра
- Хроленко Катерина
- Ососкало Іван
- Родзин Вікторія
- Шанько Олександр
- Легкий Василь
- Сахвон Сергій
- Тихончук Назар
- Вишневський Богдан
- Хомич Олександра
- Бондарчук Марія
- Боковець Мирослава
- Васькевич Марія
- Скребець Тетяна
- Клюйко Софія
- Жакунець Ольга
- Осецька Ярослава
- Кошин Яна
- Швед Анастасія
- Меснікович Олена
- Шинкар Уляна
- Шишов Олександр
- Булачок Лілія
- Буткевич Дарина
- Тушич Максим
- Пришко Валентина
- Марковець Дмитро
- Рока Ірина
- Колесник Ольга
- Стасюк Валентина
- Ярошук Владислав
- Гурик Мирослава
- Вишневська Надія
- Бордакова Злата Русланівна
- Колода Яна
- Дерачиць Антон
- Дерачиць Святослав Володимирович
- Радько Діана
- Дерачиць Лілія
- Бондаренко Єлизавета
- Гладка Валерія Володимирівна
- Трофімюк Анастасія
- Мартинчик Андрій
- Буткевич Вівталіна Вікторівна
- Павловець Вікторія
- Сухович Денис
- Кондрашина Борислава Борисівна
- Мариніна Ірина
- Гаврилець Вікторія
- Лавор Тетяна Василівна
- Кудра Ольга
- Кліценко Іванна
- Оборонова Марія Андріївна
- Бруцька Ірина
- Кохно Дарина
- Цабан Каріна Сергіївна
- Петровець Богдана
- Твардовська Надія
- Ярмошевич Андрій Олександрович
- Лепуга Оксана
- Клюйко Анна
- Давидюк Анастасія
- Білець Анастасія Олегівна
- Паламарчук Валерія
- Твердун Наталія
- Булачок Олександра Іванівна
- Максимович Олена
- Берестень Вікторія
- Денищич Павло Володимирович
- Соя Юлія
- Міклуха Денис Олександрович
- Берестень Вікторія
- Лось Марко
- Найденко Маргарита Сергіївна
- Берестень Аліна
- Пінчук Іван
- Соя Богдан Вадимович
- 1-М
- 3-М
- Відділ з питань культури
- Відділ з питань правопорядку та захисту прав та обов’язків учнів
- 2-А
- Програма роботи з обдарованими дітьми
- 4-А
- Вступникам
- Відділ з питань спорту та охорони здоров’я
- І-3
- І-4
- Відділ по роботі з молодшими школярами
- І-1
- Відділ з питань інформації
- Вчителям
- 2-М
- Відділ з питань екології та охорони довкілля
- Освітня програма
- Наукове товариство “Зорепад”
- Відділ радіоцентр
- Олімпіади
- Гурток “Відеохвилинка”
- Методичний глосарій
- Дружина юних пожежників
- Голяка Наталія Власівна
- Статут
- Розпорядження про переоформлення ліцензії
- Філько Наталія Іванівна
- Школа на майбутнє: НУШ у фокусі
- Войтович Наталія Власівна
- Методинфо
- Інсайти від педагогів
- Статут євроклубу
- Школа молодого вчителя
- Main2
- Все для вчителів
- Організація виховної роботи
- Грудень 2013 року
- Учнівське самоврядування – Мерія
- Кооперативна технологія
- Васінська Юлія
- Проектна технологія
- Модульно-тьюторська технологія
- Воробей Євгенія
- 2-I
- Класним керівникам
- Інформаційні технології
- 3-I
- Учням
- Проблемно-пошукова технологія
- Драган Божена
- 4-I
- Сторінка психолога, соціального педагога
- Особистісно орієнтоване навчання
- Моделююча технологія
- Панасюк Олександра
- 2022-2023 Інтелект
- Радченко Денис
- Листопад 2013 року
- Семенчук Юлія
- Сайчишин Каріна
- Дубровицький ліцей, випуск 2022
- Режим роботи
- ЗНО – 200 балів
- Твердун Тетяна
- Наші випускники
- Інформаційна прозорість
- Стратегія розвитку
- Візуалізація реконструкції
- Оренда
- Моніторинг
- Замовлення підручників
- СТРУКТУРА
- Кадровий склад
- Територія обслуговування
- Фінансова звітність
- Мова навчання
- Вакансії працевлаштування
- Матеріально-технічне забезпечення
- Пансіон
- Правила поведінки
- Вакансії діти
- Для дітей з особливими потребами
- Освітня програма
- 1-M клас
- 1-А клас
- 2-А клас
- 2-М клас
- Газета “Я, ЛІЦЕЇСТ”
- 3-А клас
- Розклад роботи атестаційної комісії ДПА у 9 класі
- 3-М клас
- 4-А клас
- 4-М клас
- #8139 (без назви)
- Інструкція з ведення класного журналу учнів
- Вимоги до домашніх завдань
- Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти
- Учням
- 5-СГ клас
- Сторінка директора
- Спорт
- 5-ПМ клас
- 6-СГ клас
- 6-ПМ клас
- 7-СГ клас
- Чудінович Василь
- 7-ПМ клас
- 8-СГ клас
- 8-ПМ клас
- 9-СГ клас
- 9-ПМ клас
- Стартапи в освіті: разом до успіху
- Безпечне освітнє середовище
- Педагогічний вимір
- Група БХ-1
- Анкета харчування
- Видатний педагог сучасності
- Група ФМ-1
- Теги слів
- Група БХ-2
- Життєвий та творчий шлях
- Група ФМ-2
- Урок на природі
- Історія виникнення Малої академії наук України
- Основні теми з української мови для вступу до 8 класу
- Група ПІФ-2
- Пінчук Сергій
- Фінансова звітність 2017 року
- Син української землі
- #1018 (без назви)
- #1019 (без назви)
- #1020 (без назви)
- Фінансова звітність 2018 року
- ПІФ-1
- #1022 (без назви)
- Фінансова звітність 2019 року
- #1023 (без назви)
Нове відео
Наші проекти
Друзі та партнери
Реклама від Google
Більше...
Захист прав дитини
Вибране
-
admin говорить:Дякуємо вам за організацію акції
-
Анжеліка говорить: