Розклад роботи гуртків

Розклад роботи гуртків  у кабінетах ІКТ №9 та №10
на І семестр  2016/2017 навчального року

 ВІВТОРОК
Кабінет ІКТ №9 Кабінет ІКТ №10
1 16:00-17:30    «Юний програміст»

 6-8 класи

(Паламарчук Ю.С.)

СЕРЕДА
Кабінет ІКТ №9 Кабінет ІКТ №10
 

2

09.55- 10.40

 

ГКГ, 1-А кл.

(Якобчук Ю.І.)

 
16:00-17:30 «Юний програміст»

9-10 класи

(Берестень С. В.).

П’ЯТНИЦЯ
Кабінет ІКТ №9 Кабінет ІКТ №10
3 16:00-17:30 «Юний програміст»

9-10 класи

(Берестень С. В.).

«Юний програміст»

9-11 класи

(Паламарчук Ю.С.)


Розклад роботи гуртків
на І семестр 2016-2017 н.р.

Назва гуртка ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ
 

 Хореоргафія

16.30 -18.00

 (5-ПМ)

Березняк С.В.

         16.30-18.00

(1-М)

Березняк С.В.

  15.00-15.45

(4 кл)

16.00-16.45

(5-10 клас)

 18.00-18.45

(11 кл.)

15.00- 15.45

(2-3 кл.)

 

16.00-17.30

(5-10 кл) 

  16.00-17.30

(5-10)

 

18.00-18.45

(11 кл.)

14.00-14.45

(1  кл.)

 

 

  Гаврильчик Л.В.       (хореографічна студія)

” Слово”

 

  

 

16.00-17.30

(9-11 кл.)

Каб.№22

Білотіл Г.І.  

 

  

 

  

 “Я журналіст”  

          

16.00 – 17.30

(10-11кл)

№33

РоманушкоЛ.Б

 

  

 

         

 

 

 Вокальний спів              16.00-17.30

             (9-11 кл.)

 16.00-17.30

(5-8 кл.)

 16.00-17.30

(5-8 кл)

16.00-17.30

(9-11 кл.)

 

  Лавор О.В.  (каб №35,актовий зал )
 Драматичний 16.00-17.30

(5-9 кл.)

       16.00-17.30

(5-9 кл.)

  
Голубовська М.І.(акт.зал)
Акварелька    

14.00-15.30

(4 кл.)

Романушко Л.Б.

14.00-15.30

(5 кл.)

Романушко Л.Б.

14.00-15.30

(2-3 кл.) каб.№36

Гузич І.М.   

  14.00-15.30

(2-3 кл.)

Гузич І.М.

  
Художня студія «Акварелька»
 Християнська етика         14.00-14.45

        (3 кл.)

  14.00-14.45

(4 кл.)

 
Деркач С.Ф.

           Розклад роботи спортивних секцій
на І семестр 2016-2017 н.р.

         Гурток Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
 Баскетбол
 (хлопці)       Іваничко М.М.
             (4 год.)
 18.00-19.30

   7-11 кл.

   18.00-19.30

   7-11 кл.

   
       Футбол
   (хлопці)   Стрибулевич Р.І.
         (10 год.)
   15.30-17.00

    2-4 кл.

 15.30-17.00

    2-4 кл.

 15.30-17.00

    2-4 кл.

 15.30-17.00

    2-4 кл.

                                 Субота 10.00- 11.30  5-7 класи
                                 стадіон «Горинь», спорт.зал