АСТРОНОМІЧНА перемога
Дубровицький ліцей продовжує тримати високу планку на обласному рівні.
Сьогодні ми вітаємо Вероніку ЛУЦУК (11-М) із успішним виступом на олімпіаді з астрономії – ІІ місце!
Це результат довгих годин розрахунків, вивчення небесних сфер та щирої любові до науки. Вероніка не вперше підкорює астрономічний Олімп: у минулому навчальному році ліцеїстка теж була кращою в області.
Окремі вітання наставниці, вчительці фізики та астрономії Лідії Місяйло. Ваша майстерність запалювати цікавість до складних наук дає чудові результати!
Бажаємо успіху і надалі! Попереду – нові горизонти!






