Хімічний тріумф Дубровицького ліцею!
Наші ліцеїсти підкорили обласну олімпіаду з хімії, показавши неймовірні результати! Пишаємося кожним із них:
І місце — Матвій МіРКЕВИЧ (9-ПМ)
ІІІ місце — Анна ЛУЦУК (8-ПМ(1))
ІІІ місце — Максим РУСКО (10-М)
ІІІ місце — Анжеліка СВИРИДОН (11-БХ)
Окреме захоплення викликає стабільність нашого золотого призера: нагадаємо, що минулого року Матвій МІРКЕВИЧ виборов І місце на всеукраїнському етапі олімпіади з хімії!
Велика вдячність учням за наполегливість та мудрій наставниці — Тамілі Валеріївні РЕМЕЗЮК за підготовку інтелектуальної еліти Дубровиччини.
Ви — гордість нашого ліцею!








