Не ведусь: я знаю як спілкуватися в Інтернеті безпечно
Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» триває. В її межах
соціально-психологічна служба провела заняття з елементами тренінгу «Не
ведусь: я знаю як спілкуватися в Інтернеті безпечно» для учнів 3-М та 3-І
класів. Учні у формі гри ознайомилися з можливими ризиками в Інтернеті.
Рятуючи героя Гуглика, сформулювали уявлення про безпечне спілкування в
Інтернеті та оволоділи суперсилами безпеки в Інтернеті.
Тепер кожен зможе врятувати друга чи подругу, які потрапили у
неприємні ситуації в Інтернеті.























