“Зцілюємо добротою та підтримкою”
Сьогодні, 1 грудня, світова спільнота візначається Всесвітній
день боротьби зі СНІДом. Цей день є нагадуванням про те, що
ВІЛ/СНІД – це серйозна проблема, з якою потрібно боротися.
Щоб підвищити обізнаність учнівської молоді про проблему
ВІЛ/СНІД в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”
соціально-психологічною службою було організовано створення
колажу “Зцілюємо добротою та підтримкою”.
Долучилися до сворення колажу учні 5-9 класів. Усі бажаючі
мали можливість висловити слова підтримки людям з ВІЛ/СНІД.















