Разом до Перемоги!
Сьогодні кожен з нас прагне бути корисним і допомагати ЗСУ, щоб бодай на крок наблизитись до Перемоги! Дякуємо, нашим Захисникам та Захисницям, за наш спокій, за відвагу та хоробрість, за гідність, за те, що Бережете рідну неньку Україну. Дякуємо, що Ви мужньо Бороните нашу Вітчизну! Підтримали наших захисників і учні 2-М, 3-А та 3-М класів. Разом до Перемоги!






























