Вперед до успіху!
В закладі відбулася заключна лінійка, на якій директор ліцею Кушнір В.В. вручив виборені у звитягах нагороди. Кубком нагороджена команда ДЮФК «Юніор» за зайняте І місце у турнірі з футзалу «Кубок Юрія Сокола» серед юнаків. Також директор відзначив велику чисельність перемог у районних олімпіадах та побажав удачі на обласних змаганнях. Ліцеїсти отримали грамоти та медалі за високі результати у спортивних змаганнях, Всеукраїнських акціях та конкурсах.
Бажаємо нашим учням перемог у змаганнях, які чекають на них попереду!!!


















