Дружба замість булінгу
Дружба завжди вважалася великою цінністю. Сьогодні з 4-А класом
соціально-психологічна служба провела заняття «Дружба замість булінгу», на
котрому учні вчилися розуміти та приймати почуття інших, формували активну
позицію та нетерпимість до проявів булінгу.
Під час заняття діти показали практично наскільки важливо підтримувати
одне одного, товаришувати та разом вирішувати всі проблеми. Мали змогу
разом обговорити ситуації та навчилися розрізняти булінг від конфлікту.





















