Навчайся – і перемагай!
Щиро вітаємо з перемогою в районній учнівській олімпіаді з фізики. Ліцейська команда гідно представила наш заклад на районному рівні, виборовши чотири призових місця.
І місце – Щур Юрій (ФМ-2), учитель Гогоц Б.Й.;
ІІ місце – Рожко Олександр (ФМ-1), учитель Гогоц Б.Й.;
ІІ місце – Рока Ірина (7-ПМ), учитель Батан І.М.;
ІІІ місце – Скаржинець Владислава (7-ПМ), учитель Місяйло Л.В.
Три призових місця здобули наші ліцеїсти і на районній олімпіаді з англійської мови.
І місце – Скаржинець Дмитро (ФМ-2), учитель Семенюк Т.О.;
ІІ місце – Тенюка Олена (ПІФ-2), учитель Семенюк Т.О.;
ІІ місце – Котяш Андрій (9-СГ), учитель Хрипта А.М.;
Дорогі переможці! Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і ваша перемога у районному інтелектуальному випробуванні.
Бажаємо вам наснаги, оптимізму й нових творчих звершень!






