І знову Олімп!
17-18 лютого у м.Рівне відбувся ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з фізичної культури серед учнів 11 класів, учасниками якого стали ліцеїсти ІІ курсу групи ФМ-ІІ Меснікович Олена та Тушич Максим. Вони вдало пройшли теоретичний рівень та успішно подолали складнощі спортивних випробувань. Системність фізичних вправ загартувала міць юних учасників. Очікуваною була перемога у підсумку нелегких змагань Меснікович Олени – ІІІ місце. Вітаємо з перемогою цьогорічну випускницю нашого закладу Меснікович Олену, а також її наставника – учителя фізичної культури Мазура Олександра Євгенійовича. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а й надалі підкорювати Олімп!







