Вітання співочим ліцеїсткам
Вітання співочим ліцеїсткам – Потерайко Вікторії та Столярчук Богдані, переможцям І етапу фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». Подяка музичному керівнику – нашій талановитій Маргариті Іванівні Голубовській
Лінк на відео: https://www.youtube.com/watch?v=eRY3gmzDbvE






