Вітання переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!
16 лютого у м.Рівне завершився ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, у якому взяли участь 695 юних дослідників області. 22 наукові роботи у 9 відділеннях та 21 науковій секції представили наші ліцеїсти. Учасники презентували наукові проекти перед журі конкурсу, захищали і обстоювали свої дослідження та творчі доробки. Пройшовши три етапи (контрольне випробування, заочне оцінювання та захист робіт), у підсумку стали переможцями:
І місце – Пінчук Іван (БХ-2), секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»,науковий керівник Пінчук Н.М.
ІІ місце – Кохан Юлія (БХ-2), секція «Хімія», науковий керівник Ремезюк Т.В.;
ІІІ місце – Осецька Ярослава (9-СГ), секція «Літературна творчість», науковий керівник Білотіл Г.І.
ІІІ місце – Рожко Анастасія (І-2), секція «Мистецтвознавство», наукові керівники: Гузич І.М., Мартинчик Н.О.;
ІІІ місце – Соцкова Вероніка (І-1), секція «Всесвітня історія», науковий керівник Клюйко Ж.О.
ІІІ місце – Гайдиш Владислав (ФМ-1), секція «Комп’ютерні системи та мережі», науковий керівник Паламарчук Ю.С.
ІІІ місце – Буткевич Дарина (9-ПМ), секція «Прикладна математика», науковий керівник Котяш В.Ф.;
ІІІ місце – Кравець Олеся (І-2), секція «Психологія», науковий керівник Євпак Л.Г.
ІІІ місце – Швед Анастасія (9-СГ), секція «Екологія», науковий керівник Пінчук Н.М.
Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть успішними! Не втрачайте любові до науки! Саме вона відкриває нові грані життя! Здоров’я, добра та позитиву!












