Знайомство з новими друзями
Кожна людина повинна мати друга у своєму житті. Тому 15 грудня, ми, ліцеїсти, знайшли нових друзів із Білорусії, а саме із Столінської школи №2. Нам вистачило декілька годин, щоб потоваришувати. Напевно саме ліцей став головним чинником нашої дружби.
Приїхавши до нас, гості із Білорусії змогли дізнатися багато нового від нас, та поділилися досвідом організації учнівського самоврядування, ми і розмовляли на серйозні теми, і розважалися, і вболівали за баскетбольні команди. Та час сплинув непомітно. Ми надіємося, що наші друзі з Білорусії отримали масу позитивних емоцій під час перебування у нашому навчальному закладі. І на завершення теплої зустрічі – загальне фото і обіцянки зробити такі зустрічі традиційними. Тому ми з нетерпінням чекаємо, коли нарешті вирушимо до них в гості.
Кудра Ольга, ліцеїст групи ІФ – 2













