Скаржинець Дмитро – призер ІV (всеукраїнського) етапу олімпіади з інформаційних технологій!
Щиро вітаємо ліцеїста групи ФМ-2 Скаржинця Дмитра з перемогою у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Цілеспрямованість та наполегливість, а також потужний розумовий потенціал привели його до перемоги у цьому складному етапі, де Дмитро посів ІІІ призове місце, ставши одним із найкращих з ІТ в Україні. Щиро віримо та сподіваємося, що талант та інтелектуальні можливості нашого ліцеїста стануть ще одним щаблем його наукового зростання!
Радо вітаємо переможця олімпіади та його наставника Паламарчука Юрія Степановича! Зичимо здоров’я, позитиву та оптимізму, а також нових перемог та звершень! Так тримати!






