Не погасити пам’яті вогонь
Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни…
Напередодні Дня Перемоги ліцеїсти 9-СГ прийняли участь у заході: годині пам’яті « Не погасити пам’яті вогонь» в центральній районній бібліотеці присвячений Дню пам’яті і примирення та до 73-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Звучали теплі слова з відео від воїна АТО для молоді, який наголосив , що не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя, і молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам’ять про цю страшну війну. Готуючись до заходу, ведучі виготовили маки і роздали ліцеїстам, нагадавши про те, що з 2014 року молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам’ять про цю страшну війну. Для присутніх демонструвався відеофільм «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Аня Таборовець звернулася до воїнів АТО віршем, присвячений героям, які стоять на сторожі наших рубежів, і які віддали життя за незалежність кордонів України. Відео матеріали, які були записані під час заходу, надішлють воїнам АТО. Це данина пам’яті і ми низько схиляємо голови перед героями, шануємо їх героїзм.
Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Цікавим доповненням до заходу була представлена книжкова виставка присвячена цим датам.
Бібліотекар НВК Галина Лавор









