- Guten Tag ( Гутентаг) – привітання в Германії
- Hello ( Хелоу) – привітання в Англії
- Goddag ( Годдаг) – привітання в Данії
- Hyva paivaa ( Хіва пайва) – привітання в Фінляндії
- Asalamu Aleicum ( Асалам Алейкум) – привітання в Єгипті
- Shalom ( Шалом ) – привітання в Ізраїлі
- Dzien ( Дзен) – привітання в Польщі
- Dobry den ( Добрий дэнь) – привітання в Чехії
- Bongours. Salut ( Бонжур , Салю) – привітання у Франції
- Buenos Dias ( Буенос Діас) – привітання в Іспанії
- Gruezi ( Груезі) – привітання в Швеції
- Bon giorno ( Бон джіорно) – привітання в Італії
- Вітаю – привітання на Україні
26 вересня як у всьому світі, так і в нашомузакладі відзначався Європейський день мов. Це спосіб підтримки мовного різноманіття та розвитку викладання мов у світі. Вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов.
Мета Європейського дня мов – привернути увагу до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.
Всім відомо, що «скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Непохитною істиною кожного європейця є знання щонайменше двох іноземних мов.
Наша держава Україна є частиною Європи, до складу якої входить 43 країни, серед яких Англія та Німеччина, Італія та Франція, Іспанія та Португалія, Швеція та Голландія. До речі, чи відомо вам, що географічний центр Європи проходить саме через Україну в Закарпатській області в містечку Рахів? Отже, ми європейці географічно. Чи не так?
То ж будьмо ними і насправді! Вивчаймо іноземні мови як шлях до успішного майбутнього, до здійснення всіх мрій і бажань! Успіхів!