Благодійна акція «Не будь байдужим»
З метою надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, з 01 по 14 вересня 2016 року в ліцеї проходила благодійна акція «Не будь байдужим».
Учні 1-11 класів, їх батьки також педагоги долучилися до проведення акції. Воїнам АТО були надіслані листи від дітей з фотографіями. Зібрана допомога передана в Дубровицький районний військовий комісаріат.
Ми сподіваємося, що наш невеликий внесок врятує чиєсь життя. А взагалі – ми мріємо, що незабаром житимемо у мирній та єдиній країні – квітучій Україні.
Мерія НВК
















