Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
22 лютого на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, у якому взяли участь 20 юних дослідників нашого ліцею у 18 наукових секціях.
Наукові дослідження пройшли етап заочного оцінювання з наступним рецензуванням, а учасники – випробування з базових дисциплін та захисту.
Журі конкурсу віддали перевагу учасникам зі змістовно презентованими, ґрунтовними науковими дослідженнями, новизною та актуальністю. Найвищу кількість балів набрали 6 наших ліцеїстів, які і стали переможцями:
ІІ місце – Боковець Ярослава (БХ-2),
секція «Медицина» , науковий керівник Пікнер О.Г.
ІІ місце – Легкий Василь (БХ-2),
секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»,
науковий керівник Пінчук Н.М.
ІІІ місце – Бандура Андрій (ФМ-2),
секція «Технології програмування», науковий керівник Паламарчук Ю.С.
ІІІ місце – Пігаль Яна (ІФ-1),
секція «Журналістика» , науковий керівник Матвійчук Т.Я.
ІІІ місце – Попко Тетяна (П-2),
секція «Психологія» , науковий керівник Твердюк Т.Б.
ІІІ місце – Семенчук Василь (ФМ-1),
секція «Прикладна математика», науковий керівник Островець І.М.
Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Бажаємо незгасної енергії, здійснення мрій та сподівань, блискучих перемог, а також відчутних реальних успіхів!






