ДРУЗІ ПРОТИ БУЛІНГУ
Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема
булінгу, здійснюваного самими дітьми одне до одного.
Тиждень протидії булінгу соціально-психологічна служба разом з учнями
9-СГ класу розпочали колом спілкування «Друзі проти булінгу». На якому
грали в гру «Коло безпеки».
В кінці заняття дійшли висновку, що кожен повинен почувати себе
захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати
разом. Бути гарною людиною – це добра звичка.









