До уваги учнів та батьків!
Організація, яка здійснювала харчування учнів впродовж І семестру 2014-2015 навчального року пропонує платне харчування дітей згідно запропонованого меню.
Прошу ознайомитися і подати свої пропозиції до 23.01.2015 року (батьківські збори) .
З повагою,
Директор ліцею В.В.Кушнір






