Здоров’я — розкіш для людини, найбільша цінність у житті.
Вітання ліцейській команді «Драйв» за зайняте І місце в І турі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Виступ ліцеїстів на тематику здорового способу життя, використовуючи вокальні, хореографічні, театральні та спортивні здібності, яскраві, динамічні, насичені корисною інформацією композиції завершився під оплески всіх присутніх в залі ЦПО.
















