День працівника лісу
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують на глибоку повагу. Тому в переддень Дня працівника лісу, яке цього річ відзначається 16 вересня, ліцеїсти привітали працівників Дубровицького лісгоспу з їх професійним святом та подякували за багаторічну дружбу та підтримку.
Спасибі людям, що зростили ліс
За всі дуби, спасибі за ялини
І за красу березових тих кіс,
Що милі серцю кожної людини
Мерія ліцею










