Олімпіада з екології
21 листопада на базі Дубровицької ЗОШ №2 відбувся районний етап Всеукраїнських олімпіад з екології серед учнів 10-11 класів. Наш заклад представляли Шеремета Дарина (ІФ-1) та Легкий Василь (БХ-2), які успішно захистили свої екологічні проекти та продемонстрували високий рівень знань з предмета в теоретичному блоці.
Радіємо разом із переможцями та їхнім учителем – Пінчук Наталією Миколаївною! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, творчого польоту думки та наукових досягнень! Віримо, що ваші інтелектуальні можливості принесуть перемогу і в наступних етапах олімпіади!






