Відкриття олімпійського тижня «На старт, Україно!»
Розпочали Олімпійський тиждень із запальної руханки на свіжому повітрі, яка задала ритм на всі наступні дні.
А кульмінацією заходу стало урочисте запалення олімпійського вогню! Цю почесну місію виконала переможниця щорічного конкурсу-рейтигу “Ліцеїст року-2025” у номінації “Спортсмен року” Аліна НАШОРА, чиї досягнення надихають і мотивують.
Протягом тижня нас чекає ще багато спортивних випробувань та емоцій. Будьмо активними адже рух – це життя!











