Звіт директора 2024-2025 н. р.
Сьогодні, 28 травня 2025 року, у Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради відбувся щорічний звіт директора Володимира КУШНІРА про виконання Стратегії розвитку закладу освіти у 2024/2025 навчальному році. Цей захід став не лише нагодою для глибокого аналізу виконаної роботи та визначення пріоритетів на наступний рік, а й моментом, щоб пишатися неймовірними успіхами нашого ліцею!
Завдяки синергії педагогічного та учнівського колективів, ми досягли найкращих результатів за останні 10 років!
26 призових місць у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, з яких 4 перших місця!
І (перше) місце здобуто на всеукраїнському етапі олімпіад!
34 призових місця в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (МАН), з яких 8 перших місць!
5 призових місць вибороли наші учні на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!
Серед закладів освіти, учні яких зайняли найбільше призових місць на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, Дубровицький ліцей посів ІІІ місце!
У рейтингу закладів загальної освіти по ІІ (обласному) етапу конкурсу-захисту ми посіли друге місце серед 129-ти закладів освіти області!
За підсумками наукового сезону 2024/2025 н.р. Рівненської МАНУМ, наш ліцей визнано «Найкращим закладом серед міських (селищних) закладів загальної середньої освіти Рівненської області – 2025»!
Ці досягнення – це результат наполегливої праці, таланту наших учнів, професіоналізму та відданості наших вчителів, а також незмінної підтримки батьків.
Команда ліцею, разом з учнями та батьками, продовжує працювати над реалізацією стратегічних цілей, щоб забезпечити найкращі умови для навчання та розвитку здобувачів освіти. Ми вдячні кожному, хто був і залишається частиною нашого успіху!

















