Онлайн-екскурсія на дослідну станцію
У 1-А відбулася онлайн-екскурсія на дослідну станцію Академіка Вернадського. Дякуємо в організації онлайн-екскурсії Щербань Єлизаветі Юріївні та Дмитру Сергійовичу. Дітки задавали запитання досліднику про пінгвінів, про погоду в Антарктиді, про тварин і рослин, і отримували цікаві відповіді.









