Незвичайним сьогодні видався день для учнів 1-А класу
Незвичайним сьогодні видався день для учнів 1-А класу. Адже вони були запрошені на урок справедливості до суду. Суддя, Ірина Володимирівна, в якій поєдналися жіноча краса, ніжність, чарівність, доброта і надзвичайна справедливість, дала можливість кожній дитині спробувати себе у ролі судді та вирішити дві судових справи.
Дипломом за участь у Всеукраїнській акції «Урок справедливості» були нагороджені учні. А також дітям подаровано збірку віршів на правову тематику, емблеми справедливців та солодощі.
У всіх учасників заходу від цієї зустрічі залишилося багато вражень та позитивних емоцій. Діти дуже вдячні та задоволені.











