Як уникнути онлайн-небезпек?
Кібербезпека залежить від кожного та кожної з нас. Саме тому в День
безпечного Інтернету соціально-психологічна служба провела для учнів 9-СГ
класу тренінг «Як уникнути онлайн-небезпек?» для того, щоб нагадати дітям
про безпеку в цифровому середовищі, закласти основи безпечної поведінки
онлайн. Завдяки ретельно підібраним вправам формували культуру особистої
відповідальності за безпеку в Інтернеті. Тепер наші учні обізнані з
інструментами відстоювання власної безпеки онлайн та боротьби зі шкідливим
контентом.

















