Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
Природа не терпить жартів. Вона завжди спокійна, завжди серйозна, завжди має рацію. Помилок допускається лише людина.
Вітаємо з блискучою перемогою в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології Кренько Богдану, ученицю 11 класу та її наставників Пінчук Наталію Миколаївну та Жакун Любов Михайлівну! Результат творчого тандему вчителя і учня – І місце!!!
Бажаємо феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі. Нехай ця перемога не буде останньою, а кожне старання і наполеглива праця обовязково приводять до призових місць та нагород.
Мирного неба! Все буде Україна! Готуємось на Всеукраїнський тур!






