Вступаємо до військових закладів вищої освіти
Нещодавно відбулася зустріч учнів 9-11 класів закладу з працівниками Дубровицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України.
На початку зустрічі працівник центру, старший сержант Максименко Богдан Віталійович, випускник Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» і учасник ООС на сході нашої держави, ознайомив учнів з переліком навчальних закладів Міністерства оборони України, з правилами вступу і особливостями навчання в них.
Більш цікавішою була друга частина зустрічі, де учнів ознайомили з основними зразками стрілецької зброї. Всі бажаючі змогли потренуватись в неповному розбиранні і збиранні автомата, кулемета, підготовці їх до стрільби.

















