З нагоди 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка
З нагоди 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка читачі бібліотеки ліцею, любителі шевченкового слова , згуртувались для проведення флешмобу під назвою «Читаємо Кобзаря» . Вірш «Доля» читали учні 11-ІФ класу на подвір’ї навчального закладу , звертаючи увагу людей до Кобзаревого слова. Вірш «Тече вода із-за гаю…» звучав на перерві у бібліотеці ліцею у виконанні учнів 3-ПМ класу .
До уваги читачів бібліотекою НВК представлені виставки літератури до Шевченківських днів: «На вічному шляху до Шевченка» і «Струни Кобзаревого слова». Складений список рекомендованої літератури для учнів 9-11 класів та вчителів на допомогу у вивченні творчості Т.Г.Шевченка « Ти вічно живий, Тарасе!»
.
Бібліотека НВК









