Наші програмісти серед призерів області
10-11 січня 2013 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся ІІІ тур всеукраїнських олімпіад з інформатики. Від нашого закладу район представляли :
- Щур Юрій – 7 ПМ (представляв 8 клас);
- Лавор Микола – 9 ФМ;
- Чудінович Василь – ФМ-1;
- Ревук Владислав – ФМ-2.
Наші хлопці виступили достойно. Інколи не вистачало декількох балів для призового місця.
Успішно виступив Ревук Владислав, зайнявши 2 місце.
Вітаємо наших переможців та учасників. Бажаємо подальших успіхів та перемог
прес-служба ліцею






