Так тримати!
Неперевершеною за результативністю була участь наших учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії: семеро юних «менделеєвих» вибороли призові місця! Це вихованці справжнього професіонала, Учителя з великої літери Ремезюк Таміли Валеріївни: Мунько Валентина (8 клас) – ІІ місце, Полюхович Валерія (8 клас) – ІІІ місце, Щур Станіслав (9 клас) – ІІІ місце, Ососкало Іван (10 клас) – ІІ місце, Скребець Тетяна (10 клас) – ІІ місце, Дерачиць Антон (11 клас) – ІІІ місце, Дерачиць Лілія (11 клас) – ІІІ місце. Пишаємося вами та бажаємо усім, хто навчається і навчає, нових яскравих відкриттів, невичерпної життєвої енергії та наснаги! Так тримати!






