Перемагай!
Щиро вітаємо з блискучою перемогою в районній учнівській олімпіаді з екології. Ліцейська команда гідно представила наш заклад на районному рівні, виборовши три призових місця.
І місце – Швед Анастасія, БХ-1;
І місце – Делідон Ірина, БХ-2;
ІІ місце – Бондаренко Єлизавета, БХ-2
Підготувала переможців Пінчук Наталія Миколаївна.
Вітаємо з перемогою, бажаємо вам і надалі не втрачати наснаги та оптимізму та підкорювати все нові вершини!






