Поліський спорт! Величний поступ! Це наша слава, наша гордість і краса
Немає ніякого сумніву, що спорт відіграє важливе значення у нашому житті. Він зміцнює тіло і загартовує дух. 24 березня в спортивному світі Дубровиччини проходить під знаком футболу. Сьогодні саме такий день, коли фізично загартована дружна родина зібралася з нагоди традиційного турніру з футболу серед юнаків на Кубок ліцею – 2017. На відкритті учасників змагань привітали та побажали їм позитивних емоцій і цікавої гри почесні гості: перший заступник голови Дубровицької РДА КохноМ. І., директор заводу будівельних матеріалів Голяка М. А. та директор ДЮСШ Стасько С. М.
Перші кроки до підкорення спортивного Олімпу впевнено зробили юні футболісти… Дубровицький НВК представляли спритні, завзяті та активні ліцеїсти, тренером яких є Стрибулевич Р.І. Напруження та спортивний азарт ні на хвилину не залишали учасників, яких об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності. Команди показали виразну та видовищну гру, юні футболісти ліцею демонстрували гарну фізичну підготовку, знання правил, професіоналізм та азарт, спортивне завзяття та волю до перемоги. Гра була яскравою, захоплюючою, неперевершеною! Супротивники були гідними один одного. Дякуємо всім учасникам та вболівальникам за гру та позитивний настрій! Чекаємо на перемогу!
Клюйко Анна, ліцеїст групи БХ-2



































