Переможці олімпіади з трудового навчання та біології
Вітаємо переможців районного етапу олімпіад з трудового навчання:
І місце – Галушко Іванна (9-ПМ), учитель Шиш Н.А.;
ІІІ місце – Легкий Ярослав (9-СГ), учитель Васінський О.О.
Розділяємо радість перемоги з призерами олімпіади з біології:
І місце – Пінчук Іван (9-ПМ), учитель Жакун Л.М.;
І місце – Лясковець Анна (БХ-1), учитель Жакун Л.М.;
ІІ місце – Юрочко Василина (БХ-2), учитель Пікнер О.Г.;
ІІІ місце – Мунько Валентина (БХ-2), учитель Пікнер О.Г.
Усім переможцям бажаємо завжди прагнути до вершин знання і в житті ніколи не відступати, навчатися тільки із задоволенням, а їхнім наставникам – творчості та наснаги!






