КВК від ліцеїстів
17 та 18 березня пройшли відбіркові ігри ліцейських команд КВК під темою «Куди приводять мрії». У І-шій відбірковій грі взяли участь команди: «До побачення телебачення (9-БХ); «Люди ХА» (ПІФ-1); «БеХа» (БХ-1). ІІ-га відбіркова гра складалась з таких команд: «Торгаші» (9-ФМ); «Евкліди» (ФМ-1); «Тіпа Тіпи» (збірна гуртожитку).
Техніка відбору дозволила виокремити кращих із кращих, тому учасники показали неабиякі артистизм та винахідливість, вдало донесли до журі ідейне навантаження номерів, за що отримали відповідні бали.
Програма турніру – єдина для всіх і надає рівні шанси учасникам показати свої здібності. Були відіграні чотири конкурси: привітання – «Ми в темі…», розминка – «Фантастична реальність», конкурс капітанів – «Казки «Л»», музичний конкурс – «Мрії збуваються», яке стало найяскравішим моментом усього конкурсу, бо глядачі сприйняли його із захватом. Усі конкурси були наповнені юнацьким запалом та великим бажанням вибороти перемогу.
Тривала запекла боротьба, проте найголовніше – це емоції, які відчували учасники, працюючи в дружній атмосфері. За результатами змагань найбільшу кількість балів отримали 4 команди «Люди ХА», «Тіпа Тіпи», «БеХа», «Евкліди», які і пройшли у фінал. Тож бажаємо всім нашим учасникам перемог!





















































