Наші вітання – переможцям обласної олімпіади з біології
30 січня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбувся обласний етап Всеукраїнських олімпіад з біології, учасниками якого стали учні нашого закладу: Пінчук Іван (8-ПМ), Лясковець Анна (9-БХ), Юрочко Василина (БХ-1). Очікувану перемогу вдалося отримати двом учасникам, які стали одними із кращих знавців біології в області.
ІІІ місце – Лясковець Анна (9-БХ), учитель Жакун Л.М.;
ІІІ місце – Юрочко Василина (БХ-1), учитель Пікнер О.Г.
Щиро поздоровляємо учасників та їхніх наставників. Бажаємо міцного здоров’я, наполегливості, натхнення та подальших успіхів!






