Найщиріші вітання переможцям обласних олімпіад!
Раді повідомити, що семеро наших учнів зайняли призові місця в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії:
ІІ місце – Лясковець Анна, 9-БХ;
ІІ місце – Мунько Валентина, БХ-1;
ІІ місце – Полюхович Валерія, БХ-1;
ІІ місце – Берестень Ілона, 8-ПМ;
ІІІ місце – Клюйко Марина, 9-БХ;
ІІІ місце – Щур Станіслав, БХ-2;
ІІІ місце – Климець Ярослав, БХ-2
Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність учителю хімії Ремезюк Тамілі Валеріївні та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!






