Пишайся! Ти – ліцеїст!
27 листопада в святково прибраній залі Дубровицького НВК «Ліцей–школа» відбулося традиційне свято «Пишайся! Ти – ліцеїст!». Цей урочистий захід приурочений посвяті в ліцеїсти 63-х десятикласників, які впродовж 3-х місяців насиченого учнівського життя боролися за право носити це горде ім’я.
З вітальними словами та побажаннями звернулися протоієрей Сергій Деркач, завідувач комунальною установою «Районний методичний кабінет» Тетяна Федорівна Таборовець та директор Володимир Володимирович Кушнір. Вони побажали бути гідними славних традицій, примножувати своїми знаннями здобутки закладу, сумлінно навчатися і шанувати працю вчителів та батьків, виростати добрими, чуйними людьми, щоб вічні людські цінності, такі як честь, доброзичливість, порядність, справедливість були основою життя.
Десятикласники запевнили своїх наставників, що гордо, впевнено нестимуть звання ліцеїста, будуть жити традиціями закладу, разом ділити і невдачі, і перемоги, підтримувати один одного, а ще цей день «новоспечені» ліцеїсти запам’ятають на все життя, адже з гарячим серцем та відкритою душею вони стали повноправною ліцейською родиною.
Вітаємо всіх десятикласників, хто тільки-но став справжнім ліцеїстом! Це дуже радісний і важливий момент вашого життя. Ви ступили на дорогу знань, якою будете мандрувати і збирати всі найбільш цінні для вас дари! Для вас з ліцейської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі, формується наша українська національна еліта.
















