Першість з баскетболу серед 10 – 11 класів
В період з 16.11 по 23.11 в Дубровицькому НВК “Школа-Ліцей” проходила першість з баскетболу серед 10 – 11 класів.
Команди після жеребкування поділилися на 2 підгрупи:
група А
- БХ-1
- П-2
- ФМ-1
група В
- ФМ-2
- ПІФ-1
- ІФ-2 БХ-2
Змаганя проходили протягом тижня. Під час ігор визначилися переможці. У підгрупі А впевнено отримала перемогу команда П-2 перемігши своїх суперників з величезним відривом. У підгупі В перемогла збірна команда ІФ-2 БХ-2. За 3-4 місце зійшлися команди ФМ-2 та БХ-1, у напруженій боротьбі 3 місце посіла команда БХ-1. За 1-2 місце зустрілися П-2 та БХ-2 ІФ-2 де впевнено отримала перевагу. Команди були нагороджені солодкими призами.























