29 квітня – День пам’яті всіх жертв застосування хімічної зброї.
Учні Дубровицького НВК “Ліцей-школа” зібрали фотографії з інформацією про застосування хімічної зброї у світі. Кожен зробивши свій внесок доповнюючи колег виступивши з повідомленням – доповідю. Зібрану інформацію прикріпили до загально шкільного стенда. Біля стенда обмінявшись думками учні виступили флеш-моб з гаслом:
« Ми проти війни та застосування хімічної зброї у світі ». Всіх жертв, що потерпіли внаслідок застосування хімічної зброї вшанували хвилиною мовчання.
Фурсович В.Л – вчитель географії









