Iнформаційна лінійка
Після тижневого карантину відновилася робота навчального закладу. Вчителі та ліцеїсти, підлікувавши здоров’я, вийшли на навчання з великим бажанням працювати. В закладі відбулася інформаційна лінійка, на якій директор ліцею Кушнір В.В. вручив виборені у звитягах нагороди. Кубок і грамоту Володимир Володимирович вручив вчительській жіночій команді за II місце у змаганнях з волейболу у Спартакіаді працівників освіти; Диплом за III місце вручив команді ліцеїстів у першості Рівненської області серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу серед юнаків 1997-1999 років народження; Грамотою кращому гравцю у змаганнях з баскетболу у Спартекіаді школярів серед дівчат нагородили Мунько Валентину; грамотою за I місце у змаганнях з баскетболу у Спартакіаді серед хлопців було нагороджено Климця Ярослава, Олексійовця Василя, Лавора Олега, Яницького Ярослава, Борсука Сергія, Братка Романа, Васінського Ярослава.
Бажаємо вам перемог у змаганнях, які чекають вас попереду!!!
Гурток юних журналістів «Есей»






