Найкращий читач України – 2013
25 лютого у бібліотеці НВК відбувся відбірковий І тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013» на визначення кращого читача ліцейської бібліотеки у 2013 році серед учнів-читачів 6-7 класів.Девізами конкурсу виступили слова відомого співака Святослава Вакарчука – «КНИГА ТВОРИТЬ ЛЮДИНУ» та співачки Руслани Лижичко – «ЧИТАЙ! ФАНТАЗУЙ! ВИГАДУЙ МАЙБУТНЄ!»– вони є одні з організаторів цього конкурсу. Конкурс «Найкращий читач України» вперше відбувся у 2002 року з ініціативи
ГО«Форуму Видавців», як конкурс обласного масштабу, але вже у 2005 роц
і досягнув всеукраїнського рівня. Впродовж 9 років у конкурсі взяло участь понад 400 000 дітей віком 11-14 років. Наша бібліотека приймає участь у конкурсі з 2007 року .
За умовами конкурсу у нашому ліцеї було проанкетовано майже 50 учнів 6-7 класів . Пр
оаналізувавши анкети учасників, журі відібрали конкурсантів до І туру, переможці якого потрапляють у ІІ тур, який відбудеться у міській бібліотеці дл
я дітей 14 березня цього року, для подальшого змагання з учнями-читачами інших шкільних бібліотек району на визначення кращого читача Дубровицького району. Підсумковий – ІІІ тур – буде проходити у обласній дитячій бібліотеці на визначення кращого читача Рівненської області. Найкращі читачі 2013 року з усіх куточків України в нагороду отримають поїздку у м.Львів, де традиційно
щоосені збираються письменники, бібліотекарі, видавці, книгарі, книголюби на Форум видавців у Національній бібліотеці України для дітей і візьмуть участь у велико
му пізнавально – розважальному фестивалі дитячого читання « К Н И Г О М А Н І Я – 2013 ».
Журі оцінювало читацьку активність учасників І етапу конкурсу, їхню розповідь про улюблену книгу та загальний рівень ерудиції . За результатами конкурсу «Кращий читач бібліотеки НВК – 2013» стали Кліценко Іванна, учениця 6 класу та Олексійовець Андрій, Пасько Назар учні з 7 класу , які були
нагороджені Дипломами ІІІ ступеня та сувенірами від бібліотеки НВК. Інші учасники конкурсу отримали подяки за активну участь .
Теплими словами та щирими порадами привітала учасників конкурсу «Найкраща читачка бібліотеки НВК -2011» та «Найкраща читачка Дубровицького району – 2011» серед учнів 6-7 класів, активна учасниця бібліотечних заходів, Королева Книг минулих років, а нині учениця 8 класу, одна із членів журі І етапу конкурсу – Сахвон Мирослава.
Маємо велику надію, що хтось із книгоманів бібліотеки НВК поїде у м. Львів на фестиваль. Бажаємо успіхів!!!
Оксана Томко , бібліотекар НВК.






